Roger Waters – This Is Not A Drill Tour, 2023

Tož hodina H se nezadržitelně blíží, za chvíli vyrážím na svý šestý pražský střetnutí s Watersem naživo. Nic to, že naše obvyklá výjezdní sestava přišla o dva členy, kteří tentokrát mají své důvody k neúčasti, jež převážily nad těmi, kvůli nimž předtím na jeho tuzemských koncertech nikdy nechyběli. Však každý máme svůj rozum a úhel pohledu. Vyříkali jsme si to naposledy včera. Bez urážek, osočování, nenávisti.
Dneska jsem se vyladil ukázkou ze zatím posledního koncertu v Mnichově, který byl jednou z pěti německých zastávek turné.

5 názorov na “Roger Waters – This Is Not A Drill Tour, 2023”

  1. Na Rogere Waterse jsem na rozdíl od bratra jet nechtěl, ale 23.5. mi volal kamarád, že dostal lístky na koncert, jako dárek k Vánocům a má jeden lístek, jestli bych nejel. Souhlasil jsem a nelituji. Projekce dokonalá a ten set z Dark Side byl pro mě úžasný. Mohl si odpustit tu politiku. Gratuluji k zážitku.

      1. Ba, zítra bych se k tomu měl konečně dostat. Napřed si ale budu muset projít, co kde o vystoupení psáno, abych se vyhnul nechtěnýmu opisování. Zatím jsem zachytil jen zprávu o akci berlínský policie, na kterou mě upozornil jeden z těch, co letos koncert vynechali. I jemu je za to stydno. Že prej by nečekal, že soudruzi z NSR by mohli udělat takovou chybu. Já už se nedivím ničemu.

Pridaj komentár