Vitaj na ROCKOVICI!

29. február 2016 je oficiálny dátum narodenia ROCKOVICA.com – webového sídla pre každého, kto má rád rockovú muziku. Ak túžiš vyjadriť svoje nadšenie, dojmy, skúsenosti, zážitky s Tvojou obľúbenou hudbou, nech sa páči, daj o nich vedieť, si vítaný!

Tento priestor vytvorili traja nadšenci, ktorí veria, že každý fanúšik rockového rinčania sa tu bude cítiť ako doma. Myšlienku na založenie hudobnej stránky sme nosili v hlave zhruba 2 roky. Prvý pokus sa nevydaril, vlastne ani nezačal. Druhýkrát to prišlo ako blesk z jasného neba. Všetko sa zomlelo počas decembra 2015, kedy nám podali pomocnú ruku Ľubka a Peťo – KUKAJTU. Bez nich by zostalo iba pri snoch. Ďakujeme!

Na ROCKOVICA.com môžeš obsah nielen prijímať, ale ho aj aktívne tvoriť. Vytvárať môžeš “Profil” (autora alebo skupiny) i “Recenziu” (albumu alebo koncertu). Zároveň môžeš inšpirovať ostatných rockerov v sekcii “Práve počúvam”. V “Žurnále” je vyhradený priestor pre publikovanie článkov súvisiacich s hudbou a všetkým okolo. “Rockčet” je určený na komunikáciu a jeho obsah vidia iba prihlásení užívatelia.

Od dnešného dňa môžeš slobodne tvoriť obsah… Obsah o ROCKovej hudbe, ktorú miluješ! Pridaj sa k nám jednoduchou a bezplatnou registráciou.

Long Live Rock ‘n’ Roll!!!

NÁVOD:
Ako publikovať na ROCKOVICA.com (podrobný popis pridania všetkých typov príspevkov pre úspešné zapojenie sa do aktívnej činnosti na tomto webe nájdete tu:
Ako publikovať na ROCKOVICA.com
Profil
Recenzia albumu
Recenzia koncertu
Žurnál (Novinka)
Práve počúvam

P. S.: Ak sa Vám návody nechce študovať, kontaktujte nás, s publikáciou článkov Vám pomôžeme.

 Pravidlá webu ROCKOVICA.com
_
Za ROCKOVICA.com:  Borek  |  Hejkal  |  Pito

Milujeme ROCK