Vitaj na ROCKOVICI!

29. február 2016 je oficiálny dátum narodenia ROCKOVICA.com – webového sídla pre každého, kto má rád rockovú muziku. Ak túžiš vyjadriť svoje nadšenie, dojmy, skúsenosti, zážitky s Tvojou obľúbenou hudbou, nech sa páči, daj o nich vedieť, si vítaný!

Tento priestor vytvorili traja nadšenci, ktorí veria, že každý fanúšik rockového rinčania sa tu bude cítiť ako doma. Myšlienku na založenie hudobnej stránky sme nosili v hlave zhruba 2 roky. Prvý pokus sa nevydaril, vlastne ani nezačal. Druhýkrát to prišlo ako blesk z jasného neba. Všetko sa zomlelo počas decembra 2015, kedy nám podali pomocnú ruku Ľubka a Peťo – KUKAJTU. Bez nich by zostalo iba pri snoch. Ďakujeme!

Na ROCKOVICA.com môžeš obsah nielen prijímať, ale ho aj aktívne tvoriť. Vytvárať môžeš PROFIL (autora alebo skupiny) i RECENZIU (albumu alebo koncertu). HISTÓRIA ROCKU poskytuje priestor pre tých, ktorí sa venujú historickým súvislostiam a budú sa chcieť o tom podeliť. ENGLISH SECTION je určená pre texty v anglickom jazyku. PRÁVE POČÚVAM slúži na inšpirovanie ostatných rockerov. ŽURNÁL je vyhradený pre publikovanie článkov súvisiacich s hudbou a všetkým okolo. ROCKČET je určený na komunikáciu a jeho obsah vidia iba prihlásení užívatelia.

Od dnešného dňa môžeš slobodne tvoriť obsah… Obsah o ROCKovej hudbe, ktorú miluješ! Pridaj sa k nám jednoduchou a bezplatnou registráciou.

Long Live Rock ‘n’ Roll!!!

NÁVOD:
Ako publikovať na ROCKOVICA.com (podrobný popis pridania všetkých typov príspevkov pre úspešné zapojenie sa do aktívnej činnosti na tomto webe nájdete tu:
Ako publikovať na ROCKOVICA.com
Profil
Recenzia albumu
Recenzia koncertu
Žurnál (Novinka)
Práve počúvam

P. S.: Ak sa Vám návody nechce študovať, neváhajte nás kontaktovať, s publikáciou článkov Vám radi pomôžeme.


Pravidlá webu ROCKOVICA.com

 

Za ROCKOVICA.com: Borek | Pito 

 

Milujeme ROCK