Mucky Pup – A Boy In A Man´s World (1989)

Tohle album jsem miloval jako, ehm, dvacetiletej kluk, ale dělá mi radost i po letech. V hudbě Mucky Pup je trocha thrash metalu, trocha punk rocku, ale hlavně spousta legrace a tak mě při každé opakovačce napumpuje energií a dobrou náladou. Ve sbírce jsem měl i následující fošnu Now, ale ta už mě tolik nebrala.

Pokud potřebujete v téhle nešťastné době trochu povzbudit a nakopnout, zkuste místo nezdravého energeťáku tohle :

8 názorov na “Mucky Pup – A Boy In A Man´s World (1989)”

  1. Snake : Kdyby jsi byl polepšenej, musel by jsi všechny tyto desky, co jsi vyjmenoval veřejně dehonestovat. Já také poslouchám hromadu jiných věcí, ale nestavím se k tomu jako ke “zmoudření, polepšení, prozření” nebo jak to nazvat, ale jako o rozšíření mých hudebních obzorů.

    1. Máš na jednu stranu recht, ale já ty metály poslouchám fakt docela výjimečně a ty nové vůbec. Pokud sem tedy někdo s přispěvatelů nenahodí nějakou zajímavou recku typu Triptykon. To si spíš z nostalgie poslechnu něco, na čem jsem vyrůstal…
      Neboj, drtivou většinu domácí produkce mi vyplňují vykopávky a nemusí bejt zrovna z Itálie.

    1. Tak jasně, že se to nedá praktikovat na každého a jestli se tě můj příspěvek nějak dotkl, tak se omlouvám. Na spoustě alb z mého dospívání už bych dneska nenechal nitku suchou, ale tohle mě baví furt. Jsem jiná generace a polepšenej metálista a tak prosím o trochu tolerance a pochopení.

    1. Patří k mému mládí stejně jako S.O.D, Wehrmacht, Cryptic Slaughter, Macabre, nebo M.O.D. Hned po uvedené “A Boy…” jsem si pustil aj Now a pobavila mě i ta. To, jak si tam střílej z Metallicy, nebo z MTV nemá chybu.

Pridaj komentár