Tim “Ripper” Owens, nedávny spevák Judas Priest, zaspieva v Košiciach

THE THREE TREMORS – metalová šou, aká sa nevidí

Keď na pódium vybehne Tim „Ripper“ Owens, nedávny spevák legendárnych Judas Priest s ďalšími dvoma rovnako excelentnými spevákmi, tak rozpútajú poriadnu heavy metalovú party. Tá je už pripravená aj pre slovenských fanúšikov, lebo THE THREE TREMORS sa onedlho predstaví v Košiciach na svojom jedinom slovenskom koncerte. Projekt vznikol minulý rok spojením troch hlasov. Asi sa presne ani nevie, kto prišiel s touto myšlienkou, ale nápad to bol určite skvelý, pretože dokopy sa dali tri metalové „sirény“ – Tim “Ripper” Owens (Judas Priest, Iced Earth, Dio Discipled, Yngwie Malmsteen…), Steve Grimmett (Medusa, Grim Reaper, Onslaught, Lionsheart, Chateaux, The Steve Grimmett Band) a ako posledný do trojky Sean “The Hell Destroyer” Peck (CAGE, DENNER/SHERMANN, DEATH DEALER) a vznikol THE THREE TREMORS, ktorý to onedlho roztočí v košickom Collosseu.

THE THREE TREMORS charakterizujú jeho samotní členovia ako niečo „trojnásobne hlasnejšie než je sonický tresk!“, z čoho je jasné, že návštevníkov koncertu čaká o pár dní v Collosseu poriadne metalové peklo.


Kapela vydala v januári 2019 svoj prvotinu The Three Tremors, obsahujúcu 12 skladieb, ku ktorým si každý jeden z týchto spevákov zvolil svoj vlastný, originálny prístup. Vznikol tak svieži a inovatívny debut s úžasným spevom speváckeho tria, vrátane troch bonusových skladieb nahraných počas amerického turné kapely. Vynikajúci dojem z neho ešte dotvára obal vytvorený srbským výtvarníkom Dušanom Markovičom.

Album je skutočná bomba


Sean “The Hell Destroyer” Peck vraví, že každý z nich troch naspieval celý album The Three Tremors – Solo Version: „Pri strihaní vzniklo množstvo nepoužitého, skvelého materiálu, keďže sme použili len to najlepšie. Myslím, že sme vytvorili kvalitný produkt. Na mixáži a spájaní trackov sme pracovali s producentom Daveom Garciom. Potom sme oslovili Dušana Markoviča a ten svojim dielom perfektne skrášlil a dotvoril našu štúdiovú prácu. Od nášho amerického turné sme nonstop pracovali na tomto materiáli a plánovali návrat do Európy na miesta, kde sme ešte neboli. Berieme to ako jednu z našich priorít a podporu tohto albumu. Odkazujem všetkým metalistom: Zavolajte si kamošov a príďte na jedinečnú metalovú šou, ktorá sa len tak nevidí!“

Tim „Ripper“ Owens je z albumu nadšený rovnako, ako jeho parťáci z kapely. „Všetci sme do toho dali to najlepšie. Od začiatku som dúfal, že sa nájde spôsob, ako to vydať, čo sa podarilo a úžasný výsledok našej práce je na svete. Som vzrušený z návratu na európske pódia a teším sa na to, že fanúšikom predvedieme naše horúce novinky. Počas koncertu ich čakajú aj šokujúce zmeny. Uvidíme sa v kotli pod pódiom!,“ a to aj pod tým v Collosseu už 26. novembra 2019!

P. S.: Podľa informácií tourmanažéra THE THREE TREMORS, koncert v Košiciach museli, bohužiaľ, zrušiť. Dôvodom je pokazená dodávka, ktorá sa im rozpadla vo Švédsku a logisticky to nestihnú do Košíc. Kapela sa ospravedlňuje a dúfa, že pri ďalšom turné si nájde cestu k nám.

2 názory na “Tim “Ripper” Owens, nedávny spevák Judas Priest, zaspieva v Košiciach”

  1. Podľa informácií tourmanažéra The Three Tremors, koncert v Košiciach museli, bohužiaľ, zrušiť. Dôvodom je pokazená dodávka, ktorá sa im rozpadla vo Švédsku a logisticky to nestihnú do Košíc. Kapela sa ospravedlňuje a dúfa, že pri ďalšom turné si nájde cestu k nám.

  2. Len si dovolím poukázať na skutočnosť, že tretím do partie THE THREE TREMOS je Harry “The Tyrant” Conklin (JAG PANZER, SATAN’S HOST, TITAN FORCE), za ktorého Steve Grimmett zaskakuje na novembrovom európskom turné…

Pridaj komentár