Kurz s Davidom Kollarom

Steven Wilson (Porcupine Tree):David Kollar je moderný gitarista, ktorý má virtuozitu Jeffa Becka alebo Carlosa Santanu, dokáže spájať oba svety a nájsť niekoho ako on, je veľmi ťažké.“

Kurz
Začiatok kurzu: od 03.09. –  30.11. 2017 

Dĺžka kurzu je 8 hodín formou individuálnych stretnutí v priestoroch v Prešove, kde David trénuje a nahráva.

Cena kurzu: 250euro (jednotlivé stretnutia sa prispôsobia po dohode emailom)

Prípadné otázky posielajte do súkromnej správy.

KONTAKTNÝ email – oztakeart@gmail.com

Z oficiálnej stránky: David Kollar je prešovský hudobník, pracujúci najmä s gitarou a jej zvukom. Jeho hra je nezaraditeľná. Tvorí hudbu pre divadlá a filmy v Poľsku, Čechách a na Slovensku. Za hudbu k filmu Stanko (2016) bol nominovaný na cenu Slnko v sieti. Hrá s Gergom Borlaiom, Eivindom Aarsetom, Arve Henriksonem, Paolo Rainerim, Lenkou Dusilovou, … Je členom medzinárodných formácií The Blessed Beat a KoMaRa, kde pôsobí i Pat Mastelotto, bubeník King Crimson. Spolupracoval na troch skladbách nového albumu uznávaného anglického hudobníka, speváka, producenta a multiinštrumentalistu Stevena Wilsona (Porcupine Tree), vrátane nedávno zverejneného singla Song of I.

Gitarové sólo Davida Kollara:

2 názory na “Kurz s Davidom Kollarom”

  1. Prečítal som si knihu Davida Kollara – Zápisky I. (2016), ktorú mi požičala neter. Najviac ma zaujala posledná časť – Cesta za Frippom, kde po jednom dni opustil kurz gitaristu King Crimson v talianskej Bologni. Natešený z jeho motivačného videa From Good To Great mu kurz nesadol. Chýbal osobný kontakt a rozprávanie – 40 účastníkov v jednej miestnosti, bez slova a neustála meditácia.

Pridaj komentár