A Tribute to Ken Hensley – spomienky venované nášmu čarodejníkovi

Vážení fanúšikovia a priatelia Kena Hensleyho!

A Tribute to Ken Hensley – Túto webovú stránku sme vytvorili na pamiatku Kena Hensleyho. Cítili sme, že namiesto použitia sociálnych médií mu venujeme webovú stránku, ktorá umožní všetkým ľuďom vzdať hold. Je smutné, že musíme túto stránku moderovať, pretože na internete existuje príliš veľa trollov, prehľadávačov a robotov a nechceme nijako poškodzovať spomienky na Kena… 

Ahojte priatelia!

Som Trevor Hensley a v mene rodiny Hensleyovcov chcem povedať, ako sme nadšení, že môžeme byť súčasťou tejto skvelej novej webovej stránky venovanej pamiatke nášho brata Kena.

Viem si predstaviť, že máte nejaké skvelé príbehy, obrázky a možno aj videá, ktoré by ste chceli zdieľať s ľuďmi, ktorí sa cítia rovnako ako vy. Kľúčové na tejto úplne novej webovej stránke je, že sa jedná iba o pozitívnu stránku života Kena. Nechceme, aby sa ľudia pýtali na to, ako napríklad zomrel. Chceme iba pozitívne spomienky, ktoré podľa vás Ken vytvoril pre nás všetkých.

Všetci sme skutočne vďační za prácu a energiu vloženú do tejto webovej stránky a hoci je ešte v začiatkoch, už tu má niekoľko skvelých obrázkov. Podeľte sa, prosím, o svoje spomienky s webom a propagujte ho medzi svojimi priateľmi. Poďme ho naplniť šťastnými vecami a urobiť z neho skutočnú oslavu Kenovho života.

Toto nie je komerčná webová stránka, robí sa to z úcty ku Kenovi a nebudú tu na predaj veci, len skvelé spomienky. Viem, čo ste vy, fanúšikovia, pre Kena znamenali a viete, koľko času s vami strávil, keď bol na cestách. Urobme to preto, aby to bolo zábavné.

Ďakujeme za všetku lásku a podporu, ktorú ste mne a mojej rodine poskytli, a tešíme sa na ďalšie stretnutia v budúcnosti.

Trevor Hensley – 14. júna 2021

 

3 názory na “A Tribute to Ken Hensley – spomienky venované nášmu čarodejníkovi”

  1. Ačkoli nejsem hardrocker a tento žánr moc neposlouchám, Uriah Heep jsou výjimkou. Okouzlili mě snad skvělými zapamatovatelnými melodiemi a texty. Hensley je absolutní génius a u jeho písničky Firefly jsem kdysi potlačoval z té nádhery slzy.

    Díky za tuto připomínku.

Pridaj komentár