Progres 2 s novým klipem k legendární skladbě

Včera pozdě večír jsem sjížděl z YouTube šlágry tuzemskejch interpretů (Umbrtka, Trollech, Master’s Hammer, Root, Silent Stream of Godless Elegy) a najednou na mě vybafla upoutávka na ofiko video Planeta Hieronyma Bosche II legendární formace Progres 2.


Tož jsem si ho hned pustil a koukal, jako opařenej. Ten vizuál je úžasnej a spolu s hudbou vytváří dokonalej zážitek. Za tohle zaslouží studio Cyberolas palec nahoru a divím se, že jsem se k tomu dopracoval až dva roky po jeho uvedení. Myslím, že médii to proběhlo tak nějak bez povšimnutí a tak to napravuju aspoň teď. Mrkněte a dejte vědět, jak se vám to líbilo.

2 názory na “Progres 2 s novým klipem k legendární skladbě”

    1. Dneska jsem si dal sedmdesát kilometrů na kole a celou cestu mi v hlavě znělo : “Ty který jsi přilétl z hvězd, hledej maják moudrých cest. Nám vládne král, má jméno Heroin”. Děsnej ušní červík 🙂

      Když si to pustíš na telefonu, tak nic moc. Ale včera v noci jsem měl v sobě sedmičku Pálavy a pak jsem to viděl na metrové televizi. To je ten zážitek (po té Pálavě) hned dvakrát takovej. Tu skladbu (i desku) miluju, tak jsem to rychle nabouchal do PC a poslal Piťovi. Ten tomu vtisknul finálovou podobu a myslím, že to vypadá dobře.

Pridaj komentár