COLLOSSEUM CLUB ŤA POTREBUJE!

“Collosseum club, priestor kde underground žije, potrebuje tvoju pomoc! Už viac ako 15 rokov prináša na slovenskú scénu množstvo koncertov, hrali tu svetoznáme kapely, ale priestor tu dostalo aj mnoho lokálnych a začínajúcich muzikantov. Collosseum nikdy nečerpalo granty či dotácie, vždy stálo len a len na komunite, ktorá ho tvorí.A dnes potrebujeme tvoju pomoc! Pandémia korona vírusu nám všetkým spôsobila ťažkosti a namiesto bohatého programu máme už niekoľko mesiacov zatvorené. Prišli sme o všetok príjem a zažívame ťažké časy. Collosseum nenecháme padnúť, chceme pokračovať a naďalej organizovať koncerty a budovať scénu. A môžeš nám v tom pomôcť aj ty!

Collosseum je najväčší hudobný klub svojho druhu na Slovensku a za 15 rokov svojej existencie bol schopný vypracovať sa na špičkový klub s výborným zvukom a veľkým svetelným parkom. Napriek profesionálnemu vybaveniu sa Collosseum nevzdalo svojich hodnôt a undergroundovému prístupu. Collosseum vždy vyznávalo hodnoty slobody a tolerancie, je solidárne so slabšími a nikdy nedalo a nedá priestor rasistom či fašistom. Bolo, je a vždy bude antifašistické. Okrem organizovania koncertov dalo Collosseum šancu mnohým začínajúcim promotérom, poskytlo priestory kapelám na skúšobne, organizovalo množstvo komunitných akcií ako premietania či diskusie, dalo priestor kolektívu Food Not Bombs na varenie pre ľudí bez domova a množstvo ďalších. Pravidelne organizuje benefity pre dobrú vec, napríklad pre lesoochranárske združenie VLK alebo zbierky pre útulky.”

COLLOSSEUM CLUB ŤA POTREBUJE!

2 názory na “COLLOSSEUM CLUB ŤA POTREBUJE!”

 1. COLLOSEUM:
  “! ĎAKUJEME ZA PODPORU !

  11 dní pred koncom kampane sa nám podarilo vyzbierať a dokonca prekonať našu cieľovú sumu!

  Klub je zatvorený už veľa mesiacov a vaše príspevky nám veľmi pomôžu s platením nájmu za priestory. Nevieme ako dlho ešte potrvá lockdown a kedy budeme môcť opäť otvoriť a preto vás chceme poprosiť – počíta sa každé euro a veľmi nám pomôže ak budete kampaň ďalej šíriť. Každý príspevok nám pomôže v týchto ťažkých časoch.

  Ďakujeme ešte raz, že stojíte za nami.

  Collosseum musí prežiť!”

 2. COLLOSSEUM:
  “Ďakujeme vám za neskutočnú podporu!

  Prešli necelé dva týždne a už sme prekonali 60%-tnú hranicu z cieľovej sumy. Veľmi si vážime, že máme komunitu, ktorá sa vie rýchlo spojiť a pomôcť nášmu klubu. Budeme veľmi vďační ak našu kampaň pošlete kamarátom a známym, nech sa podarí vyzbierať celá čiastka. Tešíme sa na vás všetkých v kole na koncerte a na bare.

  Collosseum is not dead!”

Pridaj komentár