ZAKK SABBATH – Vertigo, 2020

Zakkův „Black Sabbath Revival Band“ Zakk Sabbath už nějaký ten rok na scéně působí… Letos se ale rozhodl na počest 50. výročí od vydání eponymního debutu Black Sabbath nahrát kompletně toto album.
Je velice sympatické poslouchat hru tohoto talentovaného kytaristy a sledovat v ní vlivy velkého Tonyho, stejně jako slyšet (místy až neuvěřitelnou) podobu se zpěvem „jeho objevitele“ Ozzyho…
Příjemná nahrávka, ze které čiší radost z hraní, a také obliba materiálu na ní obsaženého. (Podezřívat Zakka & spol. z nějakých zištných důvodů vydání počinu „Vertigo“, by bylo víc než pošetilé…)

2 názory na “ZAKK SABBATH – Vertigo, 2020”

    1. To ani já…
      Vzhledem k tomu, že debut BLACK SABBATH patří do mé TOP 5 od kapely, a z alb s Ozzym si jej cením nejvíc, ani v nejmenším jsem (a taky bych) nenaznačoval něco podobného.
      Protože se mi ale dost líbí Zakkova tvorba a sdílím i jeho obdiv k uvedené desce, rád si jeho verzi poslechnu, a to klidně opakovaně. Jisté odlišnosti na nahrávce ke slyšení jsou (ať už ve zpěvu nebo ve hře na jednotlivé nástroje), dost mě baví… a navíc – změna je život!

Pridaj komentár