Spustenie ROCKOVICA.com

Konečne sme si splnili sen! Vytvorili sme priestor pre každého, kto má rád rockovú muziku. Práve na ROCKOVICA.com môžeš obsah nielen prijímať, ale ho aj aktívne tvoriť.
Vytvárať môžeš “Profil” (autora alebo skupiny), “Recenziu” (albumu alebo koncertu), akúkoľvek “Novinku“, “Akciu” a tiež môžeš inšpirovať ostatných rockerov v sekcii “Práve počúvam“.

Od dnes môžeš slobodne tvoriť obsah… Obsah o ROCKovej hudbe, ktorú milujeme! Pridaj sa k nám jednoduchou a bezplatnou registráciou, si vítaný!

6 názorov na “Spustenie ROCKOVICA.com”

 1. Ahoj Piťko,
  blahoželám Ti k husárskemu kúsku založiť a spustiť Rockovicu.
  Pozdravujem celý tím a držím palce, nech nám to tu robí radosť.
  Keď sa trochu rozhliadnem a naučím sa tu pridávať, tak rád prispejem.

  1. Chce to trošku študovania a trpezlivosti – prečítaj si návod. Skúsiš to raz, dvakrát a potom to budeš robiť automaticky. Ak by si to predsa len vzdal, tak skús napísať na mail hejkalovi alebo mne – dohodneme sa a pomôžeme.

    1. Skús – klikni hore na ČLÁNKY alebo NÁSTENKA – články – pridať nový. Otvor si v druhom okne manuál a hraj sa. Máš tam možnosti – Uložiť koncept, Náhľad… Môžeš si prácu uložiť na neskôr, prípadne sa Ti v náhľade zobrazí tak, ako bude vo finálnej podobe. Stále si ju ešte nezverejnil – vidíš ju iba Ty. Ak budeš so všetkým spokojný – Aktualizovať.
     Skús, len dodrž postup a zaraď článok tam, kam patrí. Chce to trošku poštudovať, ale uvidíš, že Ťa to chytí. Človek sa bojí nového, ale Ty to zvládneš!

Pridaj komentár