ROCKOVICA.com – anketa

Milí rockeri!
Dovolím si požiadať Vás o niekoľko minút Vášho drahocenného času. Bol by som rád, ak by ste do komentára odpovedali na jednu otázku:

Ako ste sa dostali na web Rockovica.com?

1.  na odporúčanie známeho;
2.  náhodou;
3.  vďaka reklame;
4.  cez odkaz z inej webovej stránky;
5.  cez facebook;
6.  iné.

ĎAKUJEM!!!

22 názorov na “ROCKOVICA.com – anketa”

  1. Bod 2 – Nahodou
    Bolo to niekedy na prelome 2018/2019, ked som pod dojmom koncertu WishboneAsh vo Viedni hladal viac info o kapele a narazil na recenziu v Rockovici. Som tu takmer denne, web sa mi velmi paci a cerpam z neho vela vedomosti.

  2. Náhody sa dejú, takže u mňa je to táto verzia. Som tu krátko, necelý rok ale často, skoro denne. Niečo som už zosmolil pre ostatných. Prinútilo ma pátrať po veciach a informáciách, ktoré som doteraz nepotreboval a boli mi ukradnuté. Takže ak si čosi nové prečítam, alebo sám napíšem, otvorím si nové informačné okno, ktoré mi dá inšpiráciu na vypočutie alebo ďalšie objavenie čohosi, čo som doteraz nepoznal, nehovoriac o hudbe, ktorá sa mi páči.

    1. Už je to pár let, ale tuším, že to mám stejně, jako Martin. Přispíval jsem na PgB, příležitostně četl články na Rockovici, pak jsem dával texty na oba weby a během posledního – asi – půl roku se to vyřešilo samo. Současnej stav mi plně vyhovuje, jako čtenář a příležitostnej dopisovatel se tady cítím fajn.

Pridaj komentár