Rocková parta 21 Gramů chystá debutové CD

Jihlavská rocková kapela 21 Gramů tady byla naposledy zmíněna v říjnu 2020 při příležitosti vydání prvního videoklipu Šedá.

Co se událo v roce 2021?

Minulý rok byl pro kapelu ve znamení úspěchů, kterých si kapela velmi cení. V lednu přišla premiéra na TV obrazovkách v pořadu TV Rockapráda na celoplošném kanálu ÓČKO STAR. V lednovém a únorovém čísle Rockového magazínu SPARK to pak bylo promo a rozhovor s kapelou (obojí také v časopisu FAKKER a na CzechBlade).  Následovalo 1.místo ve  čtvrtém kole MAKparády na MAK TV a následně rozhovor s kapelou na portálu Muzikanti a kapely. Dalším úspěchem bylo čtyřikrát za sebou vítězství klipu Šedá v Shockparádě Rockového online magazínu RockShock a také článek/rozhovor s kapelou. Úspěchem byla i nominace do soutěže Líheň 2021.

V prosinci 2021 kapela se svým klipem Šedá zabodovala i v Kluboofka TV. Výhra  v prosincové hitparádě Kluboofka TV a počet zhlédnutí vyneslo i 1. pořadí v TOP10 nejsledovanějších videoklipů v Kluboofce TV za rok 2021 a rozhovor s frontmanem a zpěvákem Jakubem Mokrým na Rádiu HEY.

Kdy můžeme čekat vydání prvního CD 21 Gramů?

Kapela nahrávala v minulém roce ve studiu AB Records, další práce ještě probíhají ve studiu zpěváka Jakuba Mokrého a kytaristy Petra Váchy.  Vydání je plánováno na květen 2022.

Některé ze songů lze v demoverzích volně poslechnout i na webu kapely, nebo na Bandzone.cz.

3 názory na “Rocková parta 21 Gramů chystá debutové CD”

Pridaj komentár