Tri mesiace Rockovice

Máme za sebou prvé tri mesiace fungovania. V živote človeka je to stav dojčaťa, zároveň však najšialenejšie obdobie, kedy naberá na hmotnosti… Áno, aj Rockovica nabrala na váhe, hoci po počiatočnej eufórii došlo k miernemu spomaleniu na naberaní kilogramov, potrebných pre chod každej stránky. Hoci život prináša nečakané prekvapenia, útrapy i povinnosti, ktoré nikto z nás nedokáže ovplyvniť, je príjemné mať spoločný priestor, kde sa môžeme stretávať a venovať sa svojej záľube.

Po určitých počiatočných technických problémoch sa nám podarilo dať Rockovicu do súčasnej podoby. Nie je to dokonalé, vieme o tom, stále máme čo zlepšovať a aj budeme. Ešte je niečo pripravené na spestrenie obsahu, ale chce to čas. Podstatné je, či to osloví ďalších ľudí a ako sa k tomu postavia. Rockovica tu nie je pre to, že jej zakladatelia si potrebujú masírovať svoje ego, ale pre Vás – všetkých, ktorí máte radi muziku a ste ochotní sa spolupodieľať na jej živote.

Poďakovanie všetkým kolegom, ktorí sa doteraz aktívne zapojili do kŕmenia Rockovice svojím rockovým mliečkom, sunárom i výživou!!!

Názor na “Tri mesiace Rockovice”

Pridaj komentár