Ten Years After – Naturally Live (2019)

Dnes vydaný koncertný album na CD i LP. Záznam z vystúpenia Ten Years After v nemeckom Erfurte, ktorý sa uskutočnil 24. marca 2018. Obsahuje skladby z úspešného štúdiového albumu A Sting In The Tale (2017), osvedčenú klasiku i poloakustickú časť, ktorá predstavuje úplné začiatky kapely z rokov 1967-1968 – Portable PeopleDon’t Want You WomanLosing The Dogs. Zostava: Marcus Bonfanti (gitara / spev), Colin Hodgkinson (basa / sprievodné vokály) + pôvodní členovia Chick Churchill (klávesy) a Ric Lee (bicie / spievodné vokály).

5 názorov na “Ten Years After – Naturally Live (2019)”

    1. Jazzman + Jazz Club Teplice = Pirana? Jestli tahle rovnice neplatí, tak sním svůj klobouk…
      Každopádně dík za tip, bo Jawbone co znám vydali jediný album v době, kdy Bonfanti ještě nebyl na světě. Dobová pop psychedelie v parádním obalu od Hipgnosis, která neurazí ani nenadchne.

  1. Ten Years After pro mě nikdy nebyli kapelou jednoho muže, byť seberychlejšího, sestava s Goochem byla taky životaschopná. Až po odchodu Lyonse jsem tomu nevěřil, ale Hodgkinson s Bonfantim byli další trefou do černýho, jak dokazuje i báječné album A Sting in the Tale. Tož není divu, že to týhle sestavě klape i naživo.
    A propos, ani Lyons s Goochem nezahálej a jako Hundred Seventy Split točej alba jedno lepší než druhý, což platí jak o všech studiovkách, tak živáku The Road i letošní vzpomínce na jeden festival Live Woodstock ’69. Třetím do party je zkušenej bicmen Damon Sawyer, s kterým taky na podzim dorazej do Česka. Nevím, co by se muselo stát, abych v Lucerna Music Baru chyběl…

    PS: Tohle je historicky snad jedinej případ že si neříkám, probůh proč nezůstali spolu, ale naopak – dobře, že se rozešli, bo místo jedný skvělý formace hrajou dvě.

Pridaj komentár