Savoy Brown – Ain’t Done Yet (2020)

Pomôžem si textom od kompetentnejšieho…

Vladimír Hradil, Blueradio News: “Stíny dlouhověkosti nevypadají vždy působivě, ale na většině těchto stínů, založených právě na dlouhověkosti, je hezké to, že signalizují kvalitu. Nemůžete dělat totéž po celá desetiletí, aniž byste v tom nebyli alespoň trochu dobří. Platí to i pro bluesové rockery Savoy Brown a jejich vyspělý, promyšlený zvuk, který předvedli na svém 41. albu, nazvaném „Ain’t Done Yet”.

Savoy Brown, původně Savoy Brown Blues Band je britská bluesová skupina, založená v roce 1965 v Battersea, v jihozápadním Londýně.

Skupina přežila díky zpěvákovi / kytaristovi / klávesistovi / hráči na harmoniku Kimu Simmondsovi, jedinému stálému členu po celou dobu existence Savoy Brown. Je srdcem kapely, a přestože jeho hlas už ztratil určitou sílu, je stále zajímavý a jeho hraní na kytaru je stejně přesvědčivé.”

„Píseň „‘Ain’t Done Yet” je přesně to, co si myslím o tvorbě nové hudby. Chci zůstat kreativní a dívat se do budoucnosti, i když mě minulost povzbuzuje,“ říká Simmonds. „Je to částečně autobiografické; o mé lásce k hudebnímu životu. Natočit video bylo pro mě velkou zábavou, protože to bylo poprvé, kdy jsem se dostal po měsících do „režimu koncertování“. Každý z nás nahrál své party ve svém domově. V této době to vidím jako začátek, jak oslovovat lidi zcela novým způsobem prostřednictvím právě takových vystoupení.“ 

Ja iba doplním, že novinka vyšla 28. augusta 2020 a môžete si ju vypočiť napr. na Spotify.

Pridaj komentár