7 názorov na “La Maschera Di Cera – S​.​E​.​I 2020”

 1. Jiří, dík za bezva tip. Zachytil jsem ho včera pozdě večer a pak se celou noc těšil na to, až si to album dneska poslechnu. A nemusím zrovna z bandcampu, objevilo se i na Spotify 🙂

  Na nějaké soudy je ještě brzy, ale jako celek se mi to líbí. Koukám, že sestava doznala jistých změn, ale ta základní trojice – Zuffanti, Macor, Corvaglia – zůstala stejná. Mini vinyl replika vypadá moc pěkně, budu o ní uvažovat. Už dlouho jsem si nic nekoupil, jenomže až nás tady zas všechny zašpérujou, budou trable aj s poštou.

  1. Tento příspěvek jsem zde umístil po prvním poslechu, kde u mne tvorba La Maschera Di Cera došla určitého zalíbení. K desce jsem se však od té doby několikrát vrátil a v mém soukromém žebříčku RPI za letošní rok obdrží pravděpodobně místo nejvyšší.

     1. Mě LogoS docela zaujali, první tři skladby super. Jenomže pak přišel cajdák Il sarto a u následujících dvou kompozic už jsem začal ztrácet koncentraci. Zvuk mi nevadil. Je sice docela hlasitej, ale především klávesovej a tak mi nebyl nijak nepříjemnej.
      Humunculus Res, i Sintonia Distorta jsou k mání v apce, takže si je určitě poslechnu. Díky za tip.

     2. A ještě doporučuji skvělé OSCILLAZIONI ALCHEMICO KREATIVE (O.A.K.). Navzdory anglickému názvu Nine Witches Under a Walnut Tree je dílo kompletně v italštině, myslím, že tam slyším i francouzštinu. Pojednává o legendě o čarodějnicích z Beneventu. Hodně flétny, klavíru a akustických nástrojů, pastorální pojetí s názvuky klasiky.

Pridaj komentár